Adm

На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил

Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите на себе и својата фигура. Џенифер Лопез е позната во неверојатната фигура на песочен часовник уште од ’90-тите години. Денес, и на 50 години таа изгледа одлично. Фотографирана во близина на фитнес центар на Мајами, Флорида во хеланки и патики Џеј Ло […]

На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Read More »

Генијално! Три правила на ФЕНГ ШУИ за подобар СЕКС

Кинеската филозофија за просторно планирање не запира со изненадувања …Атмосферата во спалната соба директно има големо влијание врз љубовта и сексуалниот живот. Ви откриваме три фенг шуи трикови, кои би можеле да ви помогнат да го доведете вашиот интимен живот на сосема поинакво ниво. 1. ОсветлувањеСтриптизетите и танчерите во клубовите речиси секогаш изгледаат пожелно. Но,

Генијално! Три правила на ФЕНГ ШУИ за подобар СЕКС Read More »

Две правила во сексот кои треба да ги знаете!

Кога станува збор за сексот, постојат неколку факти или правила за коишто не се зборува, а сепак сите ги знаат, односно се свесни за нив. Во продолжение прочитајте за двете правиле во сексот кои треба да ги знаете: Предиграта е важна Секако дека понекогаш брзиот и див секс е супер опција кога немате време да

Две правила во сексот кои треба да ги знаете! Read More »

2 најчести проблеми кои луѓето ги имаат во креветот

1. Еректилна дисфункција Најчестиот проблем кај мажите е токму овој. Ако не постои медицинска причина за недостатокот на ерекција, тогаш се работи за анксиозен маж. Оние кои имаат сериозни врски и долгогодишни партнерки, започнуваат третман заедно со нив, додека оние кои се сами се соочуваат со потежок предизвик. 2. Мала емотивна интимност Луѓето денес не

2 најчести проблеми кои луѓето ги имаат во креветот Read More »

Згодна девојка нуди секс на непознати мажи (ВИДЕО)

Екипата на Ватевер, што се познати по снимањето на социјални експерименти што потоа ги објавуваат на Јутјуб, еден период беа неактивни. А сега повторно снимиле видео каде згодна девојка прашува мажи на улица дали сакаат да имаат секс со неа. Овој пат девојката отворено нудела секс на 100 мажи. А како реагираат мажите погледнете во

Згодна девојка нуди секс на непознати мажи (ВИДЕО) Read More »