Sale!

Titan Gel

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 700 ден.

Паковање: 50 мл
Потекло: Русија
Број: 075 664 881

Придобивки:
Титан гел наменет за мажи (гел е наменет за зголемуванје на полниот орган помага во подобруване на ерекција прерана ејакулација решение за проблем који го имат скоро сите мажи).
Веќе по четири недели од употреба на титан гелот човек ќе се чувствуваа огромна промена.
1-7 ден – подобрена либидото ерекција станува максимум, и времетраењето на сексуалниот однос се зголемува.
8-14 ден – зголемување должината (околу 2 сантиметри), издолжена ерекција и станува цврста.
15-21 дена – пенисот се зголемува значително. Како и за секс, тоа, исто така трае многу подолго (клинички студии укажуваат на зголемување на времетраењето за 70% од почетокот на употреба).
22-28 ден – квалитетот на сексот над сите пофалби. Брзо опоравување. За контрола на ејакулација нема потреба да се грижите. Машкиот полов орган се зголемува за 5-7 см.
Титан гелот ви помага брзо и безбедно да го проширите вашиот пенис.
Титан гел се разликува од неефективни масти и препарати од слична насока на дејствување.
Да станеш симбол на сексуалноста за твојата жена со Титан гел е вистинска.
Вие не може да се плашите од сексуална желба – да задоволите жена и да добиете оргазам.

Состав:
Составен од бадемово масло, токоферол, кој е одговорен за проток на крв.
Екстракт железо дрво има подмладителен ефект врз клетките.
Екстракт Ashwaganda влијае на производството на тестостерон.
Екстракт на берберис зголемува потенцијата со ехинацеа, на главата на пенисот е секогаш во добра форма.
Од еректилна дисфункција екстракт лек ѓумбир желе работа семе поддржува Биотин.

Начин за употреба:
Примени еднаш наутро и навечер по целата должина.
Пенливата, масажа крем додека неговата пенетрација.
Ова може да им помогне на другата половина, масажа движења се забрза апсорпцијата на вредни компоненти алатки и да се подобри циркулацијата на крвта.
Пред сексуалниот однос да се користи како лубрикант, ќе се применуваат половина час пред почетокот на процесот.

Напомена:
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена