Sale!

Kamagra Gel

Original price was: 700 ден.Current price is: 600 ден.

Паковање: 7 гелчиња
Потекло: Индија
Број: 075 664 881

Kamagra Gel
Гелчињата претставуваат хербален лек за подобрување на сексуалната моќ кај мажите.

Придобивки:
Контрола (спречување) на прерана ејакулација.
При еректилна дисфункција за постигнување и одржување на ерекција.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.
Подобрување на психичката и физичката сила.
Зголемување на бројот и подвижноста на сперматозоиди.

Состав:
Активните супстанции имаат синергистичко дејство и помагаат за подобрување ма сексуалната функција кај мажи.
Л-аргининот доведува до создавање на азот моноксид и ја подобрува синтезата на протеини.
Азотниот моноксид врши дилатација на крвните садови на машкиот полов орган што резултира си подобрено снабдување со крв и ерекција.

Начин за употреба:
Се зема 30 мин пред сексуален однос.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена