Sale!

Spanish Fly

Original price was: 900 ден.Current price is: 800 ден.

Паковање: 20 мл
Потекло: Холандија
Број: 075 664 881

Spanish Fly – Шпанска Мушичка
Љубовни капки за жени.
Капки за интимна стимулација на жената.

Придобивки:
Капките „Шпанска мушичка“ содржат внимателно избрани супстанции од растително потекло, што се селективни, реверзибилни инхибатори.
Физиолошкото дејство на овој единствен препарат се случува така што за време на сексуалната стимулација вагината ослободува азот моноксид што го активира клучниот ензим.
На овој начин се зголемува дотокот на крв во вагиналниот дел и капките можат целосно да дејствуваат.
Според тоа, сексуалната стимулација е услов за фармаколошко дејство на капките „Шпанска мушичка“.

Начин за употреба:
20 капки се раствораат во која било течност и се пијат еден час пред сексуален однос.
Се препорачува континуирана примена на капките „Шпанска мушичка“ најмалку три месеци.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена