Sale!

Hilti Macun

Original price was: 900 ден.Current price is: 550 ден.

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција
Број: 075 664 881

Hilti Macun
Природна Виагра

Придобивки:
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Го задолжува времетраењето на сексуалниот однос
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.

Начин за употреба:
Една една кафена лажица 30 минути пред сексуален однос.
Важи за двата пола.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена