Sale!

Viga Spray 84000

Original price was: 900 ден.Current price is: 600 ден.

Паковање: 45 мл
Потекло: Германија
Број: 075 664 881

Viga Spray – Спреј за мaжи
Спреј за одложување на ејакулацијата.

Придобивки:
Го прави пенисот не толку осетлив кога е испрскана главата (се прска 2 до 3 пати) и еднаш се прснува по средината на телото на пренисот и работи во рок од 10 минути по прскањето.
Откако ќе се испрска можете да имате секс до 10 пати подолго од претходно.
Познат како spray поради вашата способност да продолжите подолго и да го задоволите вашиот среќен љубовник, давајќи им повеќе оргазми.

Начин за употреба:
Го прави пенисот не толку осетлив кога е испрскана главата (се прска 2 до 3 пати) и еднаш се прснува по средината на телото на пренисот и работи во рок од 5 минути по прскањето.

Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена