Sale!

Q7 Wonderful Honey

Original price was: 1,200 ден.Current price is: 700 ден.

Паковање: 12 парчиња
Потекло: Турција
Број: 075 664 881

Q7 Wonderful Honey
Најдобриот мед за потенција.

Придобивки:
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Ја зголемува енергијата.
Го задолжува времетраењето на сексуалниот однос.
Ја зголемува потенцата.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.

Начин за употреба:
Една кеса од вип медот 30 мин пред сексуален однос.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена