Sale!

Super Viga Cream 84000

Original price was: 900 ден.Current price is: 600 ден.

Паковање: 15 мл
Потекло: Германија
Број: 075 664 881

Viga Cream 84000
Предвремената ејакулација претставува еден од најчестите проблеми, со кој се среќава секој четврти маж, а се дефинира како неможност на контролирање на оргазмот и продолжување на интимниот однос за и партнерката да биде задоволена.
Ви го претставуваме “Super Viga Cream”, која ке го реши вашиот проблем.
Со “Super Viga Cream” гарантирано ќе имате повеке од 10 пати подолг однос.

Придобивки:
Контрола (спречување) на прерана ејакулација.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Начин за употреба:
Нанесете го два три пати во главата на половиот орган и за 15 минути сте подготвени за акција.

Напомена:
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена