Sale!

Titan Gel Gold

800 ден

Паковање: 50 мл
Потекло: Русија
Број: 075 664 881

Придобивки:
Зголемување на големината на половиот орган за кратко време
Прошири на времето на интимниот однос
Олеснување психолошки и емоционални нарушувања кои негативно влијаат на интимниот живот
Го намалува времето за опоравување помеѓу полови дејствија

Состав:
Составен од бадемово масло, токоферол, кој е одговорен за проток на крв.
Екстракт железо дрво има подмладителен ефект врз клетките.
Екстракт Ashwaganda влијае на производството на тестостерон.
Екстракт на берберис зголемува потенцијата со ехинацеа, на главата на пенисот е секогаш во добра форма.
Од еректилна дисфункција екстракт лек ѓумбир желе работа семе поддржува Биотин.

Начин за употреба:
Наменета е за надворешна употреба. Нема ограничувања за употреба. Секој човек, без оглед на возраста можат да го користи овој лек. Cе користи 2-3 пати на ден за еден месец, не треба да биде прекината. Не бара прекин на интимни односи, напротив, колку повеќе толку подобро.

Напомена:
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена