Sale!

Blue Wizard (Љубовни капки за жени)

Original price was: 1,200 ден.Current price is: 900 ден.

Паковање: 15 мл
Потекло: Холандија
Број: 075 664 881

Капки за интимна стимулација на жената.

Придобивки:
Blue Wizard ја подобрува и ја зголемува издржливоста, а истовремено го опушта умот и го стимулира телото со силни желби за интимност.
Blue Wizard е посилен од секој конвенционален афродизијак, без боја, вкус или мирис.Целосно транспарентна течност која може да се додаде во повеќето пијалаци за повеќе интимни подобрување преку додавање на дополнителен зачин и желба во вашиот партнер и зголемување на нивниот либидо.
Моќен афродизијак, за поддршка на женственоста и подобрување на либидото.
Точната комбинација на оваа високо-ефикасна состојка често може да ги донесе и мажите и жените на врвот на возбуда и интимна желба, дури и кратко време по земањето.

Начин за употреба:
Употреба и дозирање: Ставете 5 до 10 капки во било кој пијалок или ставете 5-6 капки под јазикот за подобар и побрз ефект.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена