Sale!

Q7 Macun Gold

Original price was: 800 ден.Current price is: 700 ден.

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција
Број: 075 664 881

Q7 Macun Gold
Се состои од мешавина на билки кои што создаваат природен афродизијак кај мажите и жените.

Придобивки:
Помага да се има многу силна мaшка ерекција
Стимулирање и зголемување на интимната моќ
Помага во зголемување на бројот на интимни односи
Ја зголемува желбата за сексуални односи.

Начин за употреба:
Една една кафена лажица 30 минути пред сексуален однос.
Важи за двата пола.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена