Sale!

Kamagra Gold

Original price was: 700 ден.Current price is: 600 ден.

Паковање: 4 таблети x 100 mg
Потекло: Индија
Број: 075 664 881

Kamagra Gold
За силна ерекција и долга потенција

Придобивки:
Таблетите се многу популарен, успешен и широко прифатен третман за еректилна дисфункција. Произведено од Ајанта Фарма.
Подобрување на психичката и физичката сила.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Состав:
Активната состојка на Камагра е Силденафил Цитрат. Припаѓа на семејството PDE-5 на вазодилататори. Овие лекови работат со проширување на крвните садови во телото; особено околу пределот на гениталиите. Ова пак, овозможува посилен проток на крв за да се овозможи ерекција. Камагра не е афродизијак и ќе биде потребна стимулација за развој на ерекција.

Начин за употреба:
Земете ја оваа таблета со чаша вода 30 минути пред сексуалниот однос.
Избегнувајте големи или масни оброци близу кога имате намера да ги земате таблетите. Алкохолот ќе ја намали ефикасноста на таблетите.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена