Sale!

Q7 Chocolate

Original price was: 1,100 ден.Current price is: 990 ден.

Паковање: 12 парчиња
Потекло: Турција
Број: 075 664 881

Q7 Chocolate – Природен афродизјак
Q7 Chocolate е одлична алтернатива на Виагра и за мажи и за жени, што го зголемува вашиот сексуален нагон. Можете да уживате во јадењето на ова чоколадо со вашиот партнер и да имате неверојатно романтично искуство цела ноќ и да го враќате огнот во вашата врска.
Q7 Chocolate ја зголемува сексуалната возбуда и обезбедува посилен оргазам. Вашата енергија ќе продолжи и по оргазмот.

Ефекти врз мажите:
Тоа помага да се донесе многу силна машка ерекција и го зголемува бројот на сперматозоиди.
Ја подобрува предвремената ејакулација и ја одложува ејакулацијата. Долго време на ерекција.
Промовирајте ја и зголемете ја сексуалната моќ.
Тоа помага да се зголеми бројот на сексуални односи.

Ефекти врз жените:
Стапува на сила за само 45 минути.
Зголемете го задоволството и удобноста за време на сексот со стеснување на вагината.
Помогнете да се намали стравот и вознемиреноста.
Ја намалува слузта.
Тоа го зголемува либидото кај жените.
Зголемете ја секрецијата на естроген.
Го зголемува заморот и хипертензијата по менопаузата.
Ја зголемува чувствителноста на Г-точката.

Состав:
Шеќер, кокос, растително масло, обезмастено млеко во прав, какао во прав, лецитин, арома, сол, сусам, природен женшен, епимедиум (корен од кози), ѓумбир.

Начин за употреба:
Само едно чоколадо ви е потребно 30 мин пред сексуален однос.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена