Sale!

Kamagra (Шумливи Таблети)

Original price was: 800 ден.Current price is: 700 ден.

Паковање: 7 таблети x 100 mg
Потекло: Индија
Број: 075 664 881

Kamagra Effervescent
Шумливи таблети за подобар секс – Најпродавано

Придобивки:
При еректилна дисфункција за постигнување и одржување на ерекција.
Подобрување на психичката и физичката сила.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Состав:
Kamagra Effervescent таблета содржи 100мг на силденафил цитрат, орална терапија за еректилна дисфункција, е сол на силденафил цитрат, селективен инхибитор на цикличен гванозин монофосфат (cGMP) -специфична на фосфодиестераза тип 5 (PDE5).

Начин за употреба:
За најдобра употреба, земете го 30 минути пред сексуалниот однос

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена