Sale!

Hilti Macun Gold

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 700 ден.

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција
Број: 075 664 881

Хилти Голд Маџун е производ за проблеми со сексуална ерекција кај мажите. Можете да дадете решение за вашите сексуални проблеми без употреба на лекови. Исто така се препорачува на мажи кои сакаат да вршат многу моќни или кои сакаат да имаат повеќе сексуални активности.

Придобивки:
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Го задолжува времетраењето на сексуалниот однос
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.

Состав:
Цветен мед 70%, куркума 20%, кункума Лонга, роговиден текеоту, епимедиум 5%, полен, соја, сируп од гликоза, рогач, кератонио силикуа, овес, авена сатив, ѓумбир, зачин за зачини, галангал, алпина офинар, Панакс insеншен, матичен млеч.

Начин за употреба:
Една една кафена лажица 30 минути пред сексуален однос.
Не се препорачува да се консумира со алкохол.
Не ја надминувајте препорачаната количина на дневна употреба.
Важи за двата пола.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена