На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил

Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите на себе и својата фигура.

Џенифер Лопез е позната во неверојатната фигура на песочен часовник уште од ’90-тите години.

Денес, и на 50 години таа изгледа одлично. Фотографирана во близина на фитнес центар на Мајами, Флорида во хеланки и патики Џеј Ло одржа лекција за сексапил.

Во овој бел спортски стајлинг нејзиниот задник дојде до израз, како и затегнатите стомачни мускули.