Sale!

Sultan Harem Macun

Original price was: 700 ден.Current price is: 600 ден.

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција
Број: 075 664 881

Out of stock

Harem Macun
Природен афродизјак

Придобивки:
Подобрување на сексуалната способност и либидо.
Подобрување на психичката и физичката сила.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Ја зголемува потенцата.

Состав:
Се составува од цветен мед, гликозен сируп, сируп од црна дудинка, рогач во прав, корен од ѓумбир во прав, цимет во прав и други природни билки.

Начин за употреба:
Една кафена лажица (од 5 грама) 30 минути пред сексуален однос, тоа ќе има ефект од 24 саати.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Да се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

За нарачки, пишете во инбокс или на контакт тел:
075 664 881 – Вибер, WhatsApp

Bio Shop SK
Дискретно пакување.
Вашата приватност е 100% сигурна.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Плакањето се врши при превземанје на пратката.
Време на испорака: 1-2 работни дена